Výstražná lampa Beninca LAMPI24.LED 24V s integrovanou anténou
Kód: XX.BA.LAMPI24.LED
Ukončená výroba
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Ukončená výroba, vyprodáno.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Katalogové číslo: 35219
Detailní informace
Jsme odborníci
JSME ODBORNÍCI
Pohony bran montujeme od roku 1997 – máme bohaté zkušenosti.
SLOVENSKO
SLOVENSKO
Tovar zasielame aj na Slovensko.
Detailní popis produktu
Výroba výstražného majáku Beninca LAMPI24.LED byla ukončena. Jako náhradu použijte novou univerzální bezpečnostní lampu Beninca LAMPY.LED s napájením 12 - 255V.
Výstražná lampa Beninca LAMPI24.LED  s integrovanou anténou
Nová signalizační lampa s LED diodou je k dispozici pro pohony a elektroniky s výstupem 24 V.
Tato verze je vybavena vestavěnou anténou s plošným spojem.
Nový výrobek má mnoho silných stránek , a to zejména : má nízkou spotřebu energie, 1 W v perfektním souladu s filozofií  společnosti.
Verze s LED , kromě toho na rozdíl od aktuálního modelu blikače, zajišťuje delší životnost, zhruba
80/100.000 hodin proti 7000 hodinám blikače s obyčejnou žárovkou.
Verze s LED funguje s napětím v rozmezí : 12-30 Vac / 12-24Vdc.
Beninca 9534099
35219-Beninca-vystrazna-lampa
Doplňkové parametry
Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Záruka: 24 měsíců
Katalogové číslo: 35219
Značka: Beninca
Produkt: Lampy
Napájení pohonu: 24 V