Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

ovladání Mhouse


Stránky: 1


Programování ovládače Mhouse GTX4

Dosloužil vám starý ovládač na vrata? Potřebujete dokoupit další ovládače k bráně? Máte obavu zakoupit nové dálkové ovládače Mhouse?  Budete potřebovat technika pro aktivaci nového ovládače? A kolik bude stát technikova práce a cesta, nebude to více než cena nového ovládače?

Zobrazit zprávu


Jaký je rozdíl mezi 1kanálovým, 2-kanálovým a 4 kanálovým ovladačem na vrata

Chcel by som Vás poprosiť o vysvetlenie aký je rozdiel medzi 2kanálovým a viac kanálovým prímačom respektíve vysielačom a ich využitie. Lebo tuná píšu že flo2 je 2kanálový vysielač a to je všetko čo viem o kanáloch, ale čo znamená 1kanalový alebo 2kanalový to je pre mňa tabu.

Zobrazit zprávu


Jak naprogramovat TX4 dálkový ovladač Mhouse

Mám 2 ks starého ovladače TX4 Mhouse, které již dosluhuji.Vámi nabízený nový je nutné ještě naprogramovat. Pokud ano sdělte mě jak se to udělá. Je možné si nové ovladače vyzvednout v Praze..

Zobrazit zprávu


Nastavení ovladače Nice flor-s

Mám garážová vrata s el. pohonem a dálkový ovladač Nice flor-s. Tento ovladač se mě pokazil. V případě, že si u vás zakoupím nový, je nutné jej nějakým způsobem nastavit, nebo používá “univerzální” frekvenci.

Zobrazit zprávu


Stránky: 1