Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Reference: Samonosná posuvná brána

Podle představ zákazníka o budoucím vzhledu oplocení u novostavby v Hradci nad Moravicí jsme navrhli a dodali samonosnou posuvnou bránu, vstupní branku a nosné sloupky pro montáž oplocení.

Provedení nesené brány

Samonosná brána je ošetřená žárovým zinkovaním.  Při výrobě nesené brány, branky i sloupků jsme již počítali s předpřípravou pro montáž dřevěné vodorovné výplně tak, aby se již do pozinkované konstrukce nemuselo jakkoliv zasahovat. Následné vrtání či svařování má za následek předčasnou korozi konstrukce, a to i když je ošetřená zinkovým sprejem či nátěrem.

Montáž výplní plotu, brány i branky si již provedl zákazník svépomocí. Taktéž si obložil naše pozinkované sloupky od plotu i branky masivním dřevem tak, aby dokonale ladily s navazující výplní oplocením kolem domu.

Pro automatizaci brány na dálkové ovládání byl použit pohon Nice Robus 350. Zákazníkův stávající ovládač garážových vrat Nice Flo2R byl spárován s ovládáním od brány tak, aby měl zákazník na ovládači možnost nezávisle na sobě ovládat garážová vrata i vjezdovou bránu.

Přehled použitých komponentů pro výrobu samonosné brány:

Realizace samonosné brány: Montego.cz, podzim 2009, foceno v létě 2012

 

samonosná brána v Hradci nad Moravicí (okr. Opava)

Kam pokračovat dále?

 

Chcete taky samonosnou posuvnou bránu?

  • zavolejte nám na bezplatnou linku 800-1-VRATA (800-187-282)

Zpět do kategorie Brány Pohony bran Reference Samonosné brány

 
 
Friend Email
Enter your message