Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Předokenní rolety, nadokenní rolety, podomítkové rolety

Předokenní rolety Opava, skrytá montáž schránky pro lamely pod omítkou

Pojmem předokenní rolety označujeme zařízení složené z lamel, které vyjíždějí z roletové schránky do vodících lišt a tím zastiňují okna či dveře.

Naše zkušenosti Vám pomohou při řešení a rozhodování, jak nejlépe a zároveň ekonomicky vybrat ten který typ předokenní rolety vhodné do Vašich požadovaných podmínek.
Předokenní rolety převážně slouží k:

  • ochraně oken a interiéru před nepříznivým počasím
  • snížení hluku z ulice
  • zabránění tepelným únikům a tím ke snížení nákladů na vytápění
  • zabránění nežádoucím pohledům zvenčí
  • zvýšenému zabezpečení objektu

Investice do předokenní rolety se Vám vždy zaplatí!

Pro informace o roletách, jednotlivých typech, rozměrových a hmotnostních limitech, způsobu montáže, ovládání, cenách atd. navštivte níže uvedené odkazy na stránky věnované těmto jednotlivým produktům.

Montego TIP:
Navštivte naše stránky nazvané ČASTÉ OTÁZKY – rolety.

Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují ochranu proti vloupání. Proti nadzvednutí jsou rolety chráněny speciální pružinou. Rolety mohou být ovládány ručně či motoricky.

cenově dostupné rolety
Tento typ předokenních rolet se používá pro dodatečné montáže na stávající okna a dveře. Navíjecí schránky nelze zaomítat.

Podomítkovým provedením rolety je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt.

 
 
Friend Email
Enter your message