Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Pohony posuvných bran

Pojmem pohony bran označujeme elektromechanická zařízení sloužící k ovládání posuvných vrat a bran.
Naše zkušenosti Vám pomohou při řešení a rozhodování, jak nejlépe a zároveň ekonomicky vybrat pohon pro vrata vhodné do Vašich požadovaných podmínek. Nebudete-li si vědět rady nebo budete-li potřebovat poradit, kontaktujte nás.

Pro informace o používaných pohonech pro automatizaci posuvných bran (vrat), hmotnostních limitech, způsobu ovládání, cenách atd. navštivte níže uvedené odkazy na stránky věnované těmto jednotlivým produktům.

Montego TIP:
Navštivte naše stránky nazvané ČASTÉ OTÁZKY – pohony.
Vytiskněte si náš katalog pohonů posuvných bran
(katalog-pohony-posuvne-brany-montego.pdf: 3,66 MB)

Pohony pro posuvné brány:

novinka v našem sortimentu
privátní použití
Kompletní sada pohonu pro malé posuvné brány do hmotnosti 200 Kg. Určen výhradně pro automatizaci málo frekventovaných bran s maximální četností otevření 10 cyklů denně.

náš nejprodávanější pohon
privátní použití
Kompletní sada pohonu pro malé posuvné brány do hmotnosti 350 Kg. Určen pro automatizaci málo frekventovaných bran. Pracovní cyklus 50%. Řídící jednotka využívá technologií BlueBUS.

 

síla a jistota
privátní i průmyslové použití
Kompletní sada pohonu pro posuvné brány do hmotnosti 600 Kg. Určen pro automatizaci frekventovaných bran. Pracovní cyklus 40%.

osvědčená klasika
privátní použití
Kompletní sada osvědčeného pohonu pro posuvné brány do hmotnosti 600 Kg. Určen pro automatizaci málo frekventovaných bran. Pracovní cyklus 30%.

 

robustní a silný pohon
průmyslové použití
Kompletní sada pohonu pro posuvné brány do hmotnosti 1 000 Kg. Určen pro automatizaci velmi frekventovaných bran. Pracovní cyklus 70%

silná klasika
Kompletní sada pohonu pro posuvné brány do hmotnosti až 2 500 Kg. Určen pro automatizaci málo frekventovaných bran. Pracovní cyklus 40 – 50%.

 
 
Friend Email
Enter your message