Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Ploty, průmyslové oplocení a pletiva

Průmyslové ploty a oplocení

Systémy oplocení – to jsou ploty,  brány, branky, plotové výplně a sloupky. Oplocení je vhodné na každý pozemek. Nezáleží na velikosti a typu terénu.

Naše systémové řešení a modulová skladba umožňuje oplocení jakéhokoliv pozemku. Veškeré prvky mezi sebou tvoří harmonický celek, mohou se libovolně kombinovat a sestavovat. Ploty budou mít tak vždy hezký vzhled.

Pro informace o způsobu použití, o materiálech, automatických pohonech, ovládaní, cenách atd. navštivte níže uvedené odkazy na stránky věnované těmto jednotlivým produktům.

Ploty a jejich rozdělení:

 

Kované (kovové) ploty

Systémy kovových oplocení, to je pět samostatných komplexních řešení, přizpůsobených Vašim potřebám a finančním možnostem.

Kovové ploty

Plotové díly – systém STYL – současnost ve stylovém kabátě. Tak lze charakterizovat tento systém oplocení. V nabídce je mnoho typů a vzorů výplní s bohatou barevnou škálou. Ideální oplocení pro privátní zástavbu.
Oplocení je vyrobeno z žárově zinkované oceli a doplněno kovanými prvky.

Plotové díly – systém CLASSIC – klasické provedení a tvary, rovné linie a současně mnoho variant. Dodává se několik typů a vzorů výplní v typizovaných rozměrech i na míru. Bohatá škála barevných provedení. Tento systém je vhodný k oplocení objektů moderní zástavby a objektů jednoduchých architektonických forem. Velmi vhodné pro oplocení rodinných domů, objektů veřejné správy atd.

 

Plotové díly – systém LUX – nekonvenční přístup k projektování oplocení. Dodá pozemku luxusní charakter. Vhodné oplocení luxusních vil a rezidencí, vládních budou a úřadů. Oplocení je vyrobeno z žárově zinkované oceli a doplněno kovanými prvky.

Plotové díly – Systém EKO – Levné, trvanlivé oplocení jednoduchého tvaru. K dispozici je jeden typ výplně, několik typizovaných rozměrů a standardních barev. Hodí se především k oplocení rozsáhlých pozemků a nerovných terénů s různým sklonem. Osvědčuje se jako výborné oplocení rekreačních či soukromých pozemků, hospodářských a průmyslových objektů

 

Ruční kovářská práce na míru, přesně podle vašich představ a návrhů.  Stejný vzhled oplocení, brány, branky a zábradlí.

Drátěné ploty

Panelové průmyslové oplocení

Plotové díly – systém VEGA B – to je panelové drátěné oplocení, které najde uplatnění nejen v průmyslu, ale také při oplocování různých objektů jako jsou: parky, zahrady, školy, veřejná prostranství, podniky, sportovní objekty a podobně. Moderní technologie výroby a typizované prvky zaručují příznivou cenu oplocení.

 
Friend Email
Enter your message