Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Novinka: Nová řídící jednotka Nice MC800 pro pohony křídlových bran na 230V

řídící jednotka Nice MC800Nice MC800

Nová řídící jednotka Nice MC800 kombinuje starou technologii řídících jednotek pro pohony na 230V s novou technologii BlueBus a Opera.

Jednotka MC800 nahrazuje nejen úspěšnou řídící jednotku Nice A60/A, tak i její celou vývojovou větev v podobě předchůdců, jako byly řídící jednotky křídlových bran A6, A6F, A3, A3F, A700, A700F …

Hlavní funkce a výbava řídící jednotky Nice MC800:

  • výstup pro 2 pohony (M1, M2)
  • výstup pro výstražnou lampu 230V / 21W
  • příprava na elektrický zámek (12VAC / 15VA)
  • výstup pro indikátor stavu brány
  • vstup STOP pracující jako NC, NO nebo 8,2 kΩ
  • systémy Nice Opera, BlueBus

Standardní sada řídicích vstupů (krok za krokem, otevření, zavření), ale také vstup pro přímé připojení elektromechanických koncových spínačů pro otevírání a zavírání obou motorů – v případě, že by bylo třeba.
Svorka s označením BlueBUS je největším překvapením této řídící jednotky. Zjednodušuje konfiguraci bezpečnostních prvků na automatických bránách vybavených pohony Nice.
A tak jako u ostatních nových řídících jdnotek Nice uvedených v letošním roce (R10), tak i zde je konektor pro připojení programátoru O-View přes rozhraní IBT4N.

Největším překvapením je způsob programování automatizace brány a vrat, který je totožný s logikou známou z „Bluebusových“ řídících jednotek.
Takže máme dvě učící procedury: rozpoznávání lineárních zařízení BlueBUS (včetně vstupu STOP) a rozpoznání pohybového rozsahu každého křídla brány. Automatika vybavená systémem A800 bude naprogramována automaticky.

Navíc – funkce programování menu a změny parametrů v jednotce MC800 je rovněž v souladu s logikou všech jednotek BLUEBUS, takže máme dvě úrovně programování:

První úroveň s osmi funkcemi “ON / OFF”
Druhá – kde pro každou z osmi dalších funkcí nastavíme jeden z osmi parametrů práce, která je pro ni určena (síla, doba pauzy atd.).

Zde odkaz do e-shopu, kde najdete aktuální cenu řídící jednotky Nice MC800.

Zpět do kategorie Novinky

 
 
Friend Email
Enter your message