Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Nastavení ovladače Nice flor-s

Dotaz:

Mám garážová vrata s el. pohonem a dálkový ovladač Nice flor-s. Tento ovladač se mě pokazil. V případě, že si u vás zakoupím nový, je nutné jej nějakým způsobem nastavit, nebo používá “univerzální” frekvenci. Děkuji.

Odpověď:

Ovladač vrat Flo2R nemá univerzální “frekvenci”, protože by se Vám potom do garáže mohl podívat kdokoliv se stejnou značkou ovládače. A to by se Vám určitě nelíbilo :-)

Nový ovladač Nice Flor-s je tedy potřeba, jak sám píšete, “naprogramovat”. Ve skutečnosti je potřeba uložit kód vysílače do paměti přijímače, který je většinou součástí pohonu garážových vrat.

Existuje několik možností, jak zapsat (uložit) kód ovladače do přijímače dálkového ovládání.

Nejjednodušší způsob uložení kódu je mačkání určité sekvence tlačítek na starém, ještě funkčním, a novém ovládači vrat. U této činnosti je potřeba být v dosahu dálkového ovládání, nejlépe přímo v garáži.

Návod, jak, kolikrát a které tlačítko mačkat, najdete v tomto našem videu:

 

Další z možností, jak naprogramovat nový dálkový ovládač vrat jsou:

  • v pohonu vrat najít přijímač a pomocí programovacího tlačítka přihlásit nový ovládač
  • demontovat přijímač dálkového ovládání, popř. jen paměťovou kartu, kterou nám zašlete poštou, na kterou Vám následně kód nového ovladače vrat uložíme
  • objednat si návštěvu našeho servisního technika na servisní lince 777-1-VRATA (777-1-87282), který veškeré práce odborně provede za Vás

Upozornění:

  • U hromadných garáží je možné, že přijímač bude chráněn heslem proti nedovolenému zápisu nových ovládačů. V tomto případě musíte kontaktovat správce objektu.
  • Zpět do kategorie Časté otázky a odpovědi dálkové ovladání

 
 
Friend Email
Enter your message