Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Novinka: Jak dálkové ovladače spárovat s pohonem posuvné brány Dea

Dotaz:

mám na vás dotaz nastěhoval jsem se do domu kde je vjezdová brána posuvná ale problém je že k ní není ani jeden dálkový ovladač, je možné bránu nějak spárovat s vámi nabizeným dálkovým ovladačem?  System je již starší a nevím přesný název pohonu brány, v příloze pošlu foto. Na krytu pohonu je napsáno DEA art. 400.  Děkuji za odpověď a radu. 

Odpověď:

Zřejmě se jedná o pohonu brány DEA, model LIVI 400.  Pro malou poptávku po ovladačích DEA nemáme tuto značku skladem.
Navíc není zaručeno, že zrovna u pohonu DEA máte nainstalován i přijímač dálkového ovládání stejné značky.

Při servisech pohonů bran se setkáváme s případy, kdy montážní firmy, ve snaze ušetřit popř. ve snaze zbavit se zboží které zůstalo z jiných zakázek, instalují do pohonů vrat přijímače dálkového ovládání jiných výrobců.

Naši standardní nabídku dálkových ovladačů tedy zřejmě “nespárujete” s Vaším pohonem, resp. s přijímačem DEA.

Ale řešení Vašeho problému s dálkovým ovládáním samozřejmě máme!

Navrhujeme Vám pořídit si externí přijímač dálkového ovládání NICE SMX2R s předpřipravenou kabeláží a k němu některý z dálkových ovládačů řady Nice FLOR-S.
Doporučujeme buď dvoukanálový ovladač Flo2R, nebo menší model ovladače VERY VR s držákem pro nalepení na přístrojovou desku automobilu.

  • MONTEGOTIP

Píšete, že jste si pořídil dům, ale žádný ovládač jste k bráně neobdržel.

Co když ale někdo vlastní ovládač od Vaší brány..?

A nemáte náhodou v domě i garážová vrata s pohonem na dálkové ovládání?  Máte jistotu, že ovladač od vrat nemá i někdo jiný?
Pokud bude mít kdokoliv Váš starý ovládač, může se podívat nejen do garáže, ale možná ještě i dále, pokud máte garáž spojenou s domem..

V tomto případě důrazně doporučujeme stávající ovládače, resp. veškeré dálkové ovladače z paměti přijímače vymazat a znovu uložit.
Pokud budete chtít mít na jednom ovládači dálkové ovládání brány i vrat, musíte si pořídit do pohonu vrat opět externí přijímač Nice.
Stávající přijímač dálkového ovládání doporučujeme odpojit.

Sestavu přijímače a vysílače (univerzální dálkové ovladání) Vám můžeme zaslat na dobírku již připravené k montáži – spárování ovládačů s přijímačem (naprogramování) provedeme za Vás. Vaším úkolem bude připojit 4 žílový vodič k řídící centrále pohonu brány.
Pošlete-li nám fotografii řídící jednotky pohonu, pošleme Vám barevně označené schéma, kam který kabel přijímače SMX2R zapojit.

Máme taky k dispozici vlastního technika pro servis dálkového ovladání pohonů bran a vrat, který montážní práce provede za Vás.

Nebudete-li s dálkovým ovládáním spokojen, vrátíme Vám do 30 dnů od nákupu peníze zpět.

Zpět do kategorie Časté otázky a odpovědi dálkové ovladání Novinky

 
 
Friend Email
Enter your message