Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Garážová vrata Lomax a náhradní dálkové ovladače vrat

Dotaz:

Máme garážová vrata delta LOMAX a dostali jsme k nim jenom dva ovladače. Jenže rodina se rozrostla a potřebujeme ještě další 2 dálkové ovladače. Jak se toto řeší? Bude muset přijet technik a celé to nějak rozebrat? Nebo stačí nějaký univerzální ovladač a data z toho původního se nějak /přenesou/ do toho druhého?

Odpověď:

Nejjednodušší cesta (a tím pádem i nejdražší) je pozvat si firmu, co prováděla montáž vrat s pohonem a objednat si u nich další ovladače. Pokud to již není možné, tak další z možností je najít si stejný vysílač někde v eshopu.

A tato možnost je většinou i levnější, protože neplatíte cestovné k Vám a zpět, čas technika na cestě  a ani jeho samotnou práci. Kromě ceny ovladače, který je na eshopech většinou levnější, platíte jen poštovné (u nás nejlevnější za 50 Kč, objednávky nad 1.500 Kč jsou doručeny ZDARMA), navíc máte 14 dnů na vrácení peněz dle zákona. U našeho eshopu je to dle zboží 30 dnů.

“Naprogramování ovladače” je jednoduché, standardně je součástí balení český návod. Jsou 4 možnosti (dle typu zařízení), jak spárovat nový ovladač s pohonem vrat a bran:

  • přenesením kódu z ovladače na ovladač pomocí mačkání tlačítek na ovladačích v určitém pořadí
  • přenesením kódu z ovladače do přijímače s pomocí starého ovladače – opět mačkáním určité sekvence tlačítek
  • přenesením kódu z ovladače do přijímače zmáčknutím programovacího tlačítka na přijímači dálkového ovladání (většinou je přímo v pohonu)
  • u vysílače bez plovoucího kódu se “klonování ovladače” provádí nastavením přepínačů (DIP-switchů) u nového ovladače přesně do stejné polohy, jako jsou nastaveny u ovladače starého. Přepínače jsou vevnitř v ovladači – stačí jej rozevřít.

Nejtěžší na je najít si na eshopech ten správný dálkový ovladač, který potřebujete.

To, že máte vrata Lomax, to ještě neznamená, že máte i ovladače Lomax. Můžete totiž mít v garáži namontovaný pohon vrat nebo dálkové ovládání od jiného výrobce, než je výrobce vratového pohonu, popř. než dodává výrobce vrat Lomax spolu s garážovými vraty.

Jak si vybrat správný ovladač k vratům?

Pokud si nevyberete ten správný ovladač vrat z naší nabídky v eshopu, zašlete nám MMSkou na číslo 777346730 (nebo emailem na info@ montego.cz) foto vašeho ovladače. Následně Vám zavoláme zpět s řešením.

  •  MONTEGOTIP

Nejste si jistí, zda nastavení ovladačů zvládnete svépomocí?

Naši technici jsou Vám k dispozici i na lince 777-1VRATA (777-187-282), denně 9- 15 h.
A to nejen vlastní zaměstnanci fy Montego.cz, kteří provádí servisy pohonů v regionu Opava – Ostrava – Olomouc.

Po celé České Republice včetně Prahy máme síť montážních partnerů, kteří jsou připraveni řešit problémy spojené s instalací i s následným servisem dálkového ovladání vrat a bran.

Potřebujete poradit? Vyplňte náš kontaktní formulář, jsme připraveni vám pomoci

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Přejete si odebírat novinky?:

zasílat novinky

Kontrolní otázka*:

Kopie zprávy bude zaslána i na Váš e-mail

 

Zpět do kategorie Časté otázky a odpovědi dálkové ovladání

 
 
Friend Email
Enter your message