Garážová vrata, posuvné brany a vrata, pohony bran, ploty, závory | MONTEGO.CZ

Montego
Slogan: brána vašeho pohodlí
 
Brána s nápisem: poslouchají na dotek
 
 
 
 
Telefon: 800-1-VRATA
 
 
 
E-shop v provozu
 

Navštivte náš nově otevřený internetový obchod.  Zaregistrujte se,  při nákupu získáte navíc slevu 2% na náš kompletní sortiment. Na vybrané zboží nabízíme akci – doprava zdarma a nově záruku vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Proč Montego.cz?
 

Výhody spolupráce s naší společností Montego.cz | brány | vrata | závory | ploty najdete v tomto přehledu.

Hledáme montéry
 

Hledáme montážní firmy z celé ČR pro montáž a servis našich zakázek za nadstandardních podmínek. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800-1-VRATA.

Získaná ocenění
 

Představu o společnosti Montego.cz získáte například prohlednutím získaných ocenění.

Servis 24/7
 

Připravuje se.

Osobní odběry zboží
 

Osobní odběry zboží z našeho eshopu komponenty bran Vám nabízíme na společných výdejních místech Uloženka.cz, Heurekapoint a Aukropoint:
2× v Praze – Praha 4 a Praha 9
2 × v Brně – Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě – Ostrava Mariánské Hory, v Hradci Králové – Hradec Králové město, v Olomouci – Olomouc Nová Ulice, v Plzni – Plzeň město, v Českých Budějovicích  – České Budějovice Mladé  a pro Slovensko je to Bratislava. Ústí nad Labem je v přípravě.

Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle naší firmy v části Opava Kateřinky.

Více o odběrních místech..

 

Vjezdové brány, křídlové brány, posuvné nesené brány, vstupní branky

Křídlová vjezdová brána Krnov

Pojmem brány označujeme mechanická zařízení umístěná u plotů sloužící k uzavírání vjezdů na oplocené či jinak ohraničené pozemky, uzavřené dvory, zahrady, atd. Brány také jednoduše řeší kontrolu vjezdů a vstupů.

Vjezdové brány dělíme podle způsobu otevírání

Samonosné posuvné brány a posuvné brány po kolejnici se otevírají posunem do strany mimo vozovku.
Křídlové brány otevírají svá jednotlivá křídla do vozovky.
Vjezdové brány dále rozdělujeme dle četnosti otevírání na privátní a průmyslové brány.

Pro informace o používaných materiálech pro výrobu bran, o povrchových úpravách, výplních, automatických pohonech, cenách, atd. navštivte stránky příslušné produktové řady vjezdových bran:

Samonosná posuvná brána Opava

Samonosné posuvné brány se otevírají posunem do strany mimo vozovku, většinou podél oplocení. Samonosná brána je nesená cca 8 cm nad nejvyšším bodem vozovky na speciálním nosném C profilu (tzv. šína), který je ukotven mimo průjezdnou část vozovky pomocí dvou nosných vozíků.

Posuvné brány se otevírají posunem do strany mimo vozovku, většinou podél oplocení. Tento typ brány jezdí „po kolejnici“, což je zabetonovaný železný „I“ profil s hranou tvořenou úhelníkem (L) profilem.

 

Křídlové brány se otevírají do vozovky, a tím při svém otevírání značně omezují prostor ve vozovce za bránou či před. Tento typ brány se skládá ze dvou křídel zavěšených pomocí seřizovatelných pantů na nosných sloupech.

Jednokřídlové brány se otevírají do vozovky, a tím při svém otevírání značně omezují prostor ve vozovce před a za bránou. Tento typ brány se skládá z křídla zavěšeného pomocí seřizovatelných pantů na nosných sloupech.

 

Vstupní branka se většinou skládá z jednoho křídla zavěšeného pomocí seřizovatelných pantů na nosném sloupu.

 
Friend Email
Enter your message